Akce „Suchej únor“ startuje již po sedmé. Zapojte se i vy!

Led 14, 2019

Prvního února letošního roku začíná již sedmý ročník kampaně Suchej únor, kterou ve spolupráci s Klinikou adiktologie a Národním ústavem duševního zdraví realizuje Liga otevřených mužů (LOM). Kampaň se jako každý rok snaží upozorňovat na vysokou spotřebu alkoholu v České republice a nabízí možnost vyzkoušet si, jaké to je vydržet celý měsíc bez alkoholu. Odměnou pro vás bude například, jak uvádí LOM, čistá hlava, víc energie, lepší spánek i sex, kila dolů, vděčná peněženka a mnohé další.

Pravidla jsou jednoduchá. Po celý měsíc únor nevypít ani kapku alkoholického nápoje. „Sušit“ můžete jen tak sami pro sebe nebo se můžete zapojit formou oficiální registrace a podpořit tak dobročinné projekty, kterými jsou letos Patron a Alkos. Oficiální registrace je spuštěna již od 8. ledna.

Více informací najdete na webových stránkách nebo na facebooku @suchejunor. Pochlubte se s vaším zapojením ostatním a sdílejte s kamarády své zážitky! Hashtagy pro letošní ročník jsou #suchejunor a #nadvlivem.

podobné příspěvky

Kampaň | Alkohol a těhotné

Kampaň | Alkohol a těhotné

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze společně s podporou Ministerstva zdravotnictví ČR připravila kampaň na téma užívání alkoholu u těhotných a kojících žen. Cílem této kampaně je upozornit na rizika spojená s užíváním alkoholu v těhotenství milou a hlavně...

pokračovat ve čtení