Mám se rád, nemám se rád?

Srp 17, 2021

Souvislosti mezi narcistickými rysy osobnosti na základě sebeposouzení a úrovní osobnostní funkční schopnosti u pacientů se závislostí na návykových látkách .

Rádi bychom vás požádali o účast ve výzkumu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Kliniky adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Svojí účastí pomůžete k hodnocení psychometrických vlastností psychologických dotazníků, zaměřených na posuzování určitých osobnostních rysů a míry fungování osobnosti ve vztahu k závislostem. Zavedení těchto metod do praxe poskytne informace o osobnosti pacientů trpících závislostmi, které jsou důležité při následném plánování léčby. Účast ve studii není honorovaná, nicméně zájemcům o výsledky rádi poskytneme individualizovanou zpětnou vazbu. 

→ Chci se zapojit do výzkumu ←

Plakát narcismus

podobné příspěvky

Kampaň | Alkohol a těhotné

Kampaň | Alkohol a těhotné

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze společně s podporou Ministerstva zdravotnictví ČR připravila kampaň na téma užívání alkoholu u těhotných a kojících žen. Cílem této kampaně je upozornit na rizika spojená s užíváním alkoholu v těhotenství milou a hlavně...

pokračovat ve čtení