Potřebujete omezit pití alkoholu? Zeptejte se na Národní lince pro odvykání

Čvc 20, 2020

Národní linka pro odvykání je bezplatná telefonická služba určená všem lidem, kteří potřebují pomoc s omezením pití alkoholu nebo hledají radu ohledně problematického pití svých blízkých. Kromě odvykání od alkoholu poskytuje Národní linka také odborné poradenství v oblasti odvykání kouření, hraní a drog. Na Národní lince se Vám budou věnovat zkušení odborní konzultanti, kteří s Vámi nejdříve celou situaci důkladně proberou a následně Vám doporučí další vhodný postup pro odvykání.

Pokud máte problém s alkoholem a chtěli byste své pití omezit a nejste si jisti, na kolik je Váš problém s pitím závažný, na koho byste se měli obrátit pro pomoc, jak vypadá, a co zahrnuje léčba závislosti na alkoholu, a kde takovou službu najít, neváhejte se na Národní linku pro odvykání obrátit.

Národní linku pro odvykání provozuje Česká koalice proti tabáku. Odborní konzultanti linky jsou připraveni se Vám věnovat každý všední den (po-pá) mezi 10 a 18 hodinou na telefonním čísle (zdarma):

800 350 000

Pro Vaše dotazy můžete využít také emailovou adresu Národní linky poradte@chciodvykat.cz.

9 a adiktologove COMPRESSED e1595236924843


Zdroje:

www.chciodvykat.cz

podobné příspěvky

Kampaň | Alkohol a těhotné

Kampaň | Alkohol a těhotné

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze společně s podporou Ministerstva zdravotnictví ČR připravila kampaň na téma užívání alkoholu u těhotných a kojících žen. Cílem této kampaně je upozornit na rizika spojená s užíváním alkoholu v těhotenství milou a hlavně...

pokračovat ve čtení